DNE MaksMaster-M G2 with Makita adapter on Spider stand

Merk: DNE Pro Dent Tools  | 
0 Beoordelingen | Schrijf een review
€575,00 excl. btw
Op voorraad
  • Direct uit voorraad leverbaar
  • Snelle bezorging door heel Europa
  • Klantbeoordeling Google 4,9
  • Veilig betalen

Productinformatie

De MaksMaster-M G2 (3 of 6 LED) met Makita-adapter, ARM-C55-houder en Spider mobiele standaard is een professionele mobiele verlichtingsset voor Paintless Dent Repair (PDR). De set combineert krachtige draadloze LED-verlichting met flexibele positionering en eenvoudig transport, waardoor hij geschikt is voor zowel werkplaats- als reparaties op locatie.

De set bestaat uit de MaksMaster-M G2 LED-lamp, een Makita-accuadapter, een betrouwbare ARM-C55-houder en een Spider mobiele standaard. Dankzij het compacte ontwerp kan de set snel worden opgebouwd, eenvoudig worden vervoerd en nauwkeurig rond het voertuig worden geplaatst.

De MaksMaster-M G2-lamp is gemaakt van duurzaam kunststof met verstevigingsribben, ventilatieopeningen en een beschermend rubberprofiel. Dit profiel helpt de lamp tegen mechanische beschadiging te beschermen en vermindert het risico op beschadiging van de voertuiglak bij contact.

De slagvaste diffuser van lichttechnisch kunststof heeft een mat antireflecterend oppervlak dat zorgt voor een gelijkmatige lichtverdeling en een duidelijk zicht op deuken, reflecties en andere oppervlakte-imperfecties. De LED-strips kunnen afzonderlijk of gecombineerd worden bediend via de knoppen in de diffuser.

Verlichtingsfuncties

  • LED-bediening: afzonderlijke bediening van elke LED-strip.
  • DIMMER: traploze of stapsgewijze regeling van de lichtsterkte.
  • Snelle uitschakeling: schakelt alle actieve LED-strips tegelijk uit.
  • MEMORY: slaat veelgebruikte verlichtingsmodi op.
  • Automatisch geheugen: onthoudt automatisch de laatst geselecteerde instellingen.

Makita-accuadapter en positionering

De voeding wordt geleverd via een adapter voor 14,4–18 V Makita-accu's. De adapter beschikt over een veilige vergrendeling voor de accu en een USB-uitgang (5 V, 2 A) voor het opladen van compatibele gadgets en elektronische apparaten.

De lamp is gemonteerd op een flexibele DNE-Lock-verbinding waarmee de hellingshoek nauwkeurig kan worden ingesteld. De grote vacuümzuignap van 120 mm met mechanische pomp zorgt voor een stevige bevestiging aan het werkoppervlak.

Beschikbare LED-configuraties

  • 3 LED: C-W-C, W-C-W, C-C-C, W-W-W, C-C-W, C-W-W.
  • 6 LED: CW-CW-CW.

C – koud wit, W – warm wit.

Specificaties

SKU: DNE-Maksmaster-M-set

Je beoordeling toevoegen

Er zijn nog reviews geschreven over dit product.

Als eerste op de hoogte van onze acties!

Schrijf je in voor de nieuwsbrief

DNE Pro Dent Tools DNE MaksMaster-M G2 with Makita adapter on Spider stand
DNE Pro Dent Tools DNE MaksMaster-M G2 with Makita adapter on Spider stand

€575,00